692 401 281

(56) 498 19 28

Jesteś tutaj:

Strona główna

/

Oferta
Oferta

Usługi, które do Państwa kierujemy, dotyczą wnętrz przeznaczonych zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego.

Produkujemy meble na zamówienie, głównie meble kuchenne oraz szafy, ale jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje i nowe rozwiązania. Nasza oferta nie posiada gotowych wzorców, każda z naszych realizacji jest inna, zaprojektowana z Państwa udziałem. Walory estetyczne oraz użytkowe dopasowywane są do Państwa potrzeb.

DORADZTWO: do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, omawiając bezpośrednio z klientem jego oczekiwania wobec wykonania zlecenia i ewentualne problemy jakie możemy napotkać podczas ich produkcji i montażu. Doradzamy również przy skomplikowanych projektach w niewymiarowych pomieszczeniach, kiedy standardowe rozwiązania to za mało by sprostać takim zadaniom i potrzebne są zupełnie nowe i te nietypowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa.

PROJEKT: wszystkie projekty realizujemy w oparciu o nasze własne pomysły oraz rozwiązania i wizje naszych klientów. Do wstępnych wizualizacji używamy profesjonalnego oprogramowania komputerowego, które bardzo szczegółowo i wiernie odzwierciedla wygląd tworzonych przez nas projektów. Pomiar pomieszczenia wykonywany jest gratis do każdego projektu.

MONTAŻ: produkcja mebli odbywa się w naszej stolarni, gdzie posiadamy park maszynowy umożliwiający ich perfekcyjne wykonanie. Czuwamy nad projektem od początku do końca. Od wstępnych szkiców po końcowy montaż zleceniem zajmują się odpowiednie i wykwalifikowane osoby. Pamiętamy, że dbałość o szczegóły składa się również na końcowy efekt, więc do produkcji mebli używamy wysokiej jakości materiałów, dopracowując ich każdy detal.

Do głównych naszych realizacji należą: zabudowa kuchni jak i łazienki, różnego typu meble wykonane do sypialni, pokoju dziecka, czy salonu. Produkujemy również szafy wnękowe i garderoby wyposażone w drzwi przesuwne. Posiadamy w ofercie szafy proste oraz szafy ze skosem, które pozwalają wykorzystać każda wolna przestrzeń. Wyróżnia nas to, że staramy się również przyjmować nietypowe zlecenia. Jeżeli macie Państwo pomysł, a nie wiecie gdzie go zrealizowac, to serdecznie zapraszam do kontaku. Chętnie zrealizujemy dany pomysł bazując na naszym doświadczeniu oraz uwzględniając Państwa sugestie i wskazówki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jak i przejrzenia w galerii naszych dotychczasowych zrealizowanych projektów.

  • zabudowa kuchni
  • zabudowa łazienki
  • salon
  • pokój dziecka
  • sypialnia
  • przedpokój
  • szafy i garderoby
Twoja propozycja

F.H.U ARBOR

Andrzej Jankowski

87-300 Brodnica,

Mszano 46A

NIP: 874-143-57-93

REGON: 871225546

tel.: 692 401 281

tel./fax: (56) 498 19 28